NIESAMOWITY FRAKTAL PRZEPOWIADA OGROMNY PRZYPŁYW ALTCOINÓW, ALE BITCOIN MOŻE GO POWSTRZYMAĆ.

W ostatnim tygodniu Bitcoin i Ethereum eksplodowały wyżej, podczas gdy większość altcoinów zanurzyła się w wodzie.
Tylko w poniedziałek, w dniu, w którym BTC wzrosła o około 10% w ciągu 24 godzin, dominacja Bitcoinów wzrosła o 2%.
Z altcoinami, które przeszły tę zmianę po silnym wiecu, analitycy zastanawiali się, co dalej z tym podzbiorem rynku kryptokurrency.

Fraktalna analiza dokonana przez inwestora przewiduje, że to, co nastąpi dalej, jest rajdem.
Bitcoin Profit przechodzący okresy dalszej zmienności, może jednak wysyłać altcoiny jeszcze niższe niż obecnie.

FRAKTAL PRZEWIDUJE WYBUCHOWY WYBUCH ALTCOINÓW… WKRÓTCE…

Fraktalem w kategoriach analizy technicznej jest sytuacja, w której działanie cenowe składnika aktywów powtarza się w różnych ramach czasowych i/lub dla różnych aktywów. Jak wyjaśnia Investopedia:

“Chociaż ceny mogą wydawać się przypadkowe, w rzeczywistości tworzą powtarzające się wzorce i trendy… Fraktale odnoszą się do powtarzających się wzorców, które występują wśród większych, bardziej chaotycznych ruchów cen”.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Inwestor krypto walutowy zauważył ostatnio, że strukturalnie rynek altcoinów wygląda prawie identycznie jak rynek Bitcoinów w 2015 roku. Ten sam inwestor zauważył również, że rynek altcoinów wygląda identycznie jak rynek srebra w ciągu ostatnich dwóch lat.

Jeśli rynek altcoinów podąży ścieżką, którą w przeszłości podążało srebro, a Bitcoin podążał historycznie, wkrótce nastąpi eksplozja aktywów cyfrowych na całym świecie.

Zdjęcie

Trzy wykresy kryptońskiej czapki rynkowej “Total2”, uncja srebra i Bitcoin z lat 2014-2017 autorstwa handlowca “JJCycles” (@JJcycles na Twitterze).
Wykres z TradingView.com
Fraktal przewiduje również rozpoczęcie większego rajdu altcoinów, który sprawi, że ten segment branży przekroczy swój rekordowy poziom z 2018 roku.

ZMIENNOŚĆ BITCOINÓW MOŻE ZRUJNOWAĆ ALTCOINY

Analitycy twierdzą, że zmienność Bitcoinów może zrujnować potencjalne altcoiny muszą się zwijać. Nik Patel, autor “An Altcoin Trader’s Handbook”, powiedział, że widzi prawdopodobny scenariusz, w którym BTC będzie kontynuować rajd przeciwko altcoins aż do 20.000 dolarów wszech czasów:

“Nie zdziwiłoby mnie, gdyby dominacja wzrosła do czasu, gdy BTC utrzyma się na wysokim poziomie (w oczekiwaniu na potwierdzenie tygodniowego wyskoku powyżej 10.600 dolarów) > wyskoczy 20 tys. dolarów i znajdzie kolejne dno (jak listopad/grudzień 2016 r.) > zbiegnie się w czasie jak marzec-czerwiec 2017 r.”.

Potwierdził to szef analizy technicznej Blockfyre, firmy zajmującej się badaniem kryptograficznym. Jak poinformował Bitcoinista, powiedział w tej sprawie wcześniej:

“Jeśli $BTC i $ETH zaczną trendować. Byłbym ostrożny w tęsknocie za #ALTS. Szczególnie jeśli jest to początek nowego trendu BTC w górę. Najbardziej prawdopodobnym wyjściem byłoby opróżnienie stosunku pary alt/btc, podczas gdy BTC przesunęło się o 10,5k w tym scenariuszu. Nie wyglądałbym też na zanikający pierwszy ruch.”

Jeśli jednak zmienność Bitcoin’a może tłumić altcoin’y w dłuższej perspektywie czasowej, to pozostaje do zobaczenia.

Comments are disabled