Co powiemy ludziom, żeby nie kupowali Bitcoina? Nie dzisiaj: Arya Stark Aktorka na pokładzie

Bitcoin ma nowego hodlera ze świata gwiazd – Maisie Williams. Albo jak ją znają zagorzali fani Game of Thrones – Arya Stark.

Pomimo otrzymania prawie 500.000 odpowiedzi mówiących jej, aby nie “jechać długo na Bitcoin Evolution“, aktorka przedstawiająca Aryę Stark w legendarnym serialu Game of Thrones, Maisie Williams, poszła wbrew ich radzie i faktycznie zakupiła bitcoins.

Williams przeciwstawia się krytykom i kupuje Bitcoin

Jak podano wczoraj, 23-letnia aktorka wzięła go na Twitterze, aby zapytać ją prawie 3 miliony zwolenników, czy powinna “iść długo na Bitcoin”.

Społeczność nie zawiodła, a ponad 900.000 osób głosowało. Tesla’s Elon Musk był jednym z pierwszych, aby zaoferować jego nieco mylące opinię. Zgodnie z oczekiwaniami, wielu przedstawicieli kryptokurrency, w tym Justin Sun, Barry Silbert i Mike Novogratz, powiedziało jej, aby kupiła BTC.

Ostatecznie jednak, mimo najlepszych starań ze strony społeczności, niejeden z nich zwyciężył. 53,4% wszystkich 902.304 głosów powiedziało jej, aby nie zwlekała z zakupem Bitcoina.

Po zakończeniu sondażu, Williams zaproponował aktualizację i podziękował wszystkim uczestnikom za rady. Mimo to, nie poszła za większością i powiedziała, że “i tak kupiłam”.

Pierwotna krypto waluta zdecydowała się ją powitać, pokazując niektóre z jej zmienności. Tylko w ciągu ostatnich kilku godzin BTC osiągnęła nowy roczny poziom 18.500 dolarów, a następnie zrzuciła ponad 1000 dolarów z wartości 17.400 dolarów.

Może jej rola jako Aryi Stark przygotowała ją do podobnych wydarzeń, a może powinniśmy powiedzieć, że siniaki. Jak powiedział Stark podczas jednego z jej treningów –

“siniak to lekcja, a każda lekcja czyni nas lepszymi”.

Nowy zestaw pamięci

Tak jak w przypadku jej początkowego pytania, społeczność krypto walutowa pozostała wierna sobie i zamieściła tysiące odpowiedzi, w tym kilka zniewalających referencji i memów dotyczących Gry o Tron.

Niektóre z nich były bardziej skromne i po prostu przywitały ją w rodzinie Bitcoinów. Inni byli bardziej kreatywni, w tym popularny analityk kryptoński i handlowali na Twitterze Credible Crypto. Odniósł się do ikonicznej części serialu i powiedział, “dziewczyna nie ma imienia, ale dziewczyna ma Bitcoin.”

Dyrektor ds. strategii Blockstream, Samson Mow, użył chyba najbardziej znanego odniesienia do Aryi Stark i połączył je z jej zakupem Bitcoinów. Sparafrazował nieśmiertelną linię “co powiemy Bogu Śmierci? – Nie dzisiaj” i zwrócił się do niej – “co mówimy nocnikom? Nie dzisiaj. Bitcoin.”

Kilku członków społeczności spekulowało, że zakup BTC przygotuje Williamsa na obecne i nadchodzące przeszkody ekonomiczne spowodowane wydarzeniami globalnymi wywołanymi przez epidemię COVID-19. Albo, ujmując to słowami Game of Thrones – nadchodzi finansowa zima.

Comments are disabled